BAÇEM VI. TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER YETİŞTİRİCİLİĞİ KURSU BAŞVURU SONUÇLARI

 

21-24 Eylül 2021 tarihlerinde web sitemiz üzerinden aldığımız online kurs başvurularının değerlendirilmesi neticesinde asıl ve yedek listeler oluşturulmuştur. Eğitim salonumuzun kapasitesine göre gelen daha fazla kişinin kurstan faydalanabilmesi amacıyla maksimum kapasitemiz olan 80 kişi ile sınırlandırıldı.

Asıl listede yer alan kursiyer adaylarımız 29.09.2021 Saat: 17:00’a kadar katılım durumlarını iletisim@bacem.com.tr veya bacem@balikesir.bel.tr adreslerimize mail yolu ile bildirmeleri gerekmektedir. Aksi halde hakları yedek listede bulunan kursiyer adaylarımıza sırasıyla hak tanınacaktır.

Önemli Hatırlatma: Kurs sürecinde salgın önlemlerine titizlikle uyulacak, HES kodu sorgulaması yapılarak kursa başvurular kabul edilecektir. Kurs tarihlerinde İçişleri Bakanlığının genelgesi Balıkesir Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulunun 2021/54  nolu kararı uyarınca HES kodu sorgulaması yapılacak olup, aşı veya haftada iki defa PCR testi zorunluluğu kursiyerlerimizden istenilecektir. Kurs başladığında HES sorgulaması yapılarak sistem üzerinden durum teyit edilecektir. Bu şartları kabul edilmemesi halinde kursa kabul edilmeyeceğini bildirmek isteriz.

Not: Kurs programı, otel önerisi ve kursa dair sık sorulan sorularla ilgili bilgilendirme nihai kursiyerlerimize 30 Eylül 2021 tarihinde mail yoluyla gönderilecektir.

Kursumuza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ       

Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı

Çiftçi Eğitim ve Tarımsal Üretim Şube Müdürlüğü

Balıkesir Çiftçi Eğitim Merkezi

BAÇEM

Tel: 0266 502 0 501

Adres: Börezli Mah. Börezli Sok. No: 38/A Burhaniye / BALIKESİR

Baçem Konum

İnstagram Adresi

Web Adresi

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BAÇEM VI. TAB KURSU LİSTESİ ( ASIL )
AD SOYAD
AHSEN  ÖZMAN
ALİ OĞUZHAN OZAN
ALİ ONUR GÜNCEL
ASİYE  TIKIR
AYLİN ENNEKAVİ
BAHADIR GÜVERCİN
BANU BAŞAK  ÜNLÜÇERÇİ
BAŞAK  ÇAKALLIOĞLU
BEGÜM  KARATAŞ
BERİVAN  AYÇATEKİN
BERK  SOHTORİK
BERKAN ÇAĞLAR  KARADUMAN
BETÜL  ÇELİK 
BEYHANE  GÜNEŞ
BEYZA  YAVUZ ÇETİN 
BİLGE  ARIKAN
BİLGE  ERTEM
BİRGÜL  DEMİR
BÜŞRA  GÜDER
CANSU  AKSÜT
CENGİZ  KONUKSAL
CEREN  GÖYA
CEYLAN  YURDAKULER
DİLARA  ACAR
DOĞU  ALPAN
DUYGU  ALPAN
EBRU ÇAKAR
ELİF  CAN
EMİNE ESRA ERDEM 
ENES  SAYGI
ERDEM  KOCAOĞLU
ESİN  AYTAÇ
ESİN EBRU TURGER
ESRA ŞAHİNER
ESRA ÖZBUKAN
FATMA  AYDIN ERTÜRK
FATMA MERYEM KAYMAK ATEŞ 
FATMAGÜL OYMAK
FERHAT  KILIÇ
FEYZA OMAÇ
FİLİZ  BAŞBUĞ
FUNDA KARAASLAN
GİZEM  ÖZBEY
GÖNÜL  ATASEVER
GÜLYAREN BARUTÇU GÖKSUYU
GÜNER  KILIÇ
GÜNSEL  SAFUOĞLU
HAKAN YEŞİLDERE
HAYDAR HAKAN  TURHAN
HÜLYA  YAĞCI
IŞIK BÜRYAN GÜLAÇTI
IŞIN  GÜMÜŞSAY
İREM SENA  KIZILASLAN
MEHTAP  TEKİN
MÜKRİME HÜLYA  ATBAŞ
MÜRVET  AKBULUT
NİHAN PARMAKSIZOĞLU
NURŞEN  ŞENOL
OKTAY HORTOĞLU
ÖYKÜ  FIRAT
ÖZGE  KARAMAN ÇELİK
PINAR UZUN
REYHAN  İRON 
SAFİYE  SÜTLÜDERE
SELİN  MÜRSELAY PALA
SELİN  ATLIĞ
SENA  PİRCİVAN
SERPİL HORTOĞLU
SIDIKA  KONUK
SILA BÜYÜKÇIVGIN
ŞAFAK  AYDIN 
ŞENDAĞ  ÇETİNKAYA
ŞERİFE AKSOY
ŞEYDA  KARACAN YÜCEL
ŞEYMA  SAĞ
TARIK OLPAK
TUĞÇE  KANİ 
ZEKAYİ ÖZYURT
ZELİHA GÜREŞEN
ZEYNEP  ILGAZ

 

BAÇEM VI. TAB KURSU LİSTESİ ( YEDEK )
S.NO AD SOYAD
1 TAYFUN ÇETİN 
2 HÜSEYİN MANİK
3 RECEP YILMAZ  ÖZCAN
4 MERAL  EVCİN ÖZDEMİR
5 TURGAY ÜNAL
6 AZER  YAŞAR
7 BUKET  AŞKAR
8 LEYLA ÖZDEMİR
9 MÜRŞİDE MELİKE KILIÇ
10 CEYDA VARLI
11 ERAY EMRE  ELAYDIN
12 GÖZDE BERİL  DÖKÜM 
13 BİLGE  DIŞKAYA
14 SELMA  CENGİZ
15 MURAT YILMAZ
16 HATİCE BÜŞRA  SEVİNÇ ERGENÇ
17 KEVSER  DİNÇ
18 YUNUS UVLİ CHARLES THURSTON
19 MERVE  KARATAŞ
20 TUĞBA  BALTACI
21 AYŞENUR  ÜNAL
22 ESRA  TEKELİ
23 NİLHAN  TEZİŞÇİ
24 EBRU  MERDOĞLU
25 NUR  KARAOĞUZ
26 SEYHAN  SELÇUK SELBİ
27 SAFİYE MERYEM ÖZER
28 ZEYNEP ÖZEN BAYRAKTAR
29 BİLGESU  ŞAMİLOĞLU
30 NİHAL  DAĞDEVİR
31 AHMET CENK  ER
32 MEHMET  ÇİLOĞLU
33 NİLAY  YÜCEKENT
34 HAVVA AYANOĞLU
35 NECLA  KAMELYA İLTER
36 GÜZEL  EZGİN
37 EKREM CAN  ERDEM 
38 SÜLEYMAN İRFAN  BEYDİLİ 
39 SONAY  PAŞALIOĞLU
40 BURHAN ÖZDEMİR
41 ESRA  KEMERBAŞ
42 AYŞEGÜL  ÖZCAN
43 MÜNİRE  GÜL
44 BİRSEN  KILIÇASLAN BİNİCİ
45 NURCAN  ŞAHİN
46 BURCU  ÖZEN ŞEN
47 MEHMET  ÖZŞAY
48 CÜNEYT  ÖRMEN
49 BAHAR ATBAKAN İKİZLER
50 ZÜBEYDE  BOZBAY
51 ÜZEYİR AKIN
52 SERPİL  GÜREL
53 NECMİ  AKYOL
54 ŞEYMA NUR ÜÇPINAR
55 MELEK  YELTİN TOPKAYA
56 MEHTAP  AYDOĞAR
57 İPEK  SOMER
58 BELKIS İKBAL ÜNER
59 FATMA BENGÜ  KİREÇCİ
60 KEVSER  KARADAĞ
61 ZERRİN  AKAKCA
62 DİCLE  CEBE
63 AYDAN  ARSLANOĞLU
64 ERTAN  KAYGAN
65 BANU ELBASAN
66 ERDEM DURA
67 SEMA  BÜYÜKAVCIOĞLU
68 NEBAHAT  BAŞKÖY
69 ÇİLLER  ÇALLI
70 AYŞE ÖZGÜ ÖTUNÇ
71 LEVENT AY
72 HATAY YUNUS
73 FATMA  ZOHRA ULUBİLGİN
74 ASUDE  KORAL
75 MAHİR  DÖNMEZER
76 İSMAİL CAN  AYDIN
77 GÖKÇE  CANATAN
78 BARAN  KARŞİT
79 HANDAN  EROĞLU
80 CEMİLE  BAŞTIMAR ISLAK

 

Tarih: 28.09.2021 19:00
Baçem bilgilendirme blog
Baçemden diğer haberler
Etkinliğin ikinci günü Prof.Dr. Ayten Altıntaş, Prof.Dr. Yüksel Kan, Prof.Dr. Murat Kartal ve BAÇEM uzmanlarının rehberliğinde Kazdağları’nda Botanik Gezisi yapılmış, Kaz Dağlarında doğal olarak yetişen tıbbi ve aromatik bitkiler tanıtılmıştır.
27 Kasım 2018’de başlayıp 9 gün boyunca devam eden 72 saat süreli tıbbi ve aromatik bitkiler yetiştiriciliği kursumuzdan 147 kursiyer 7 Aralık 2018 tarihinde yapılan törenle MEB onaylı sertifikaları takdim edilerek mezun olmuştur.
Düzce Üniversitesi ile Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Yetiştiriciliği ve Fide Temini konulu toplantı BAÇEM de gerçekleştirildi.
Balıkesir Çiftçi Eğitim Merkezi'nde (BAÇEM) üçüncüsü düzenlenecek olan Uygulamalı ve MEB Sertifikalı Tıbbi Aromatik Bitkiler Yetiştiriciliği Kursu, BAÇEM, Burhaniye Halk Eğitim Merkezi ve BALMEK (Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları) iş birliği ile organize edilmektedir.