BAÇEM'de yedincisi düzenlenecek olan Uygulamalı ve MEB Sertifikalı Tıbbi Aromatik Bitkiler Yetiştiriciliği Kursu basvuruları https://bacem.com.tr 'de erişime açılmıştır.

Başvuru detayları:
🌿 Kurs Tarihi: 14-25 Mart 2022 tarihlerinde hafta içi mesai saatleri (09:00-17:00) içerisinde gerçekleşecek olup 10 gündür.
🌿 Başvuru Tarihleri ve Online Başvuru Formu Adresi: 16-20 Şubat 2022 https://bacem.com.tr
🌿 Başvuru Son Tarihi: 20 Şubat 2022 Pazar Saat 24:00’a kadar
🌿 Başvuru Sonuçları İlan Tarihi: 23 Şubat 2022 Çarşamba
🌿 Kontenjan: 80 Kişi
🌿 Başvuru Sonuçları Adresi: bacem.com.tr adresimizden
🌿Kurs Yeri: BAÇEM, Burhaniye Balıkesir
🌿Eğitim Kadrosu:

Serkan Akça (Kırsal Hizmetler Daire Başkanı)

Nazım Tanrıkulu (BAÇEM Md.)

Uğur Binbir (Ziraat Mühendisi)

Betül Kurtuluş (Uzm. Biyolog)

Zakir Kuleli (Ziraat Mühendisi)

🌿 Kurs programı, kursiyer değerlendirme kriterleri ve tüm detaylar sitemizdeki Sıkça Sorulan Sorular bölümünde ve mail adresimizden öğrenebilirsiniz.

NOT :
- Başvuru Değerlendirme Kriterleri
- Duyuru Metni
- Muhtemel Sorularınız
- Bilgilendirme Metinlerine ; Başvuru Linkimizden Erişim Sağlayabilirsiniz.
Başvuru Linki : https://basvuru.balikesir.bel.tr/Home/AromatikBitki

Tarih: 16.02.2022 09:35
Baçem eğitimleri hangi alanda yoğunlaşmalıdır?
Baçem bilgilendirme blog
Baçemden diğer haberler
Etkinliğin ikinci günü Prof.Dr. Ayten Altıntaş, Prof.Dr. Yüksel Kan, Prof.Dr. Murat Kartal ve BAÇEM uzmanlarının rehberliğinde Kazdağları’nda Botanik Gezisi yapılmış, Kaz Dağlarında doğal olarak yetişen tıbbi ve aromatik bitkiler tanıtılmıştır.
27 Kasım 2018’de başlayıp 9 gün boyunca devam eden 72 saat süreli tıbbi ve aromatik bitkiler yetiştiriciliği kursumuzdan 147 kursiyer 7 Aralık 2018 tarihinde yapılan törenle MEB onaylı sertifikaları takdim edilerek mezun olmuştur.
Düzce Üniversitesi ile Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Yetiştiriciliği ve Fide Temini konulu toplantı BAÇEM de gerçekleştirildi.
Balıkesir Çiftçi Eğitim Merkezi'nde (BAÇEM) üçüncüsü düzenlenecek olan Uygulamalı ve MEB Sertifikalı Tıbbi Aromatik Bitkiler Yetiştiriciliği Kursu, BAÇEM, Burhaniye Halk Eğitim Merkezi ve BALMEK (Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları) iş birliği ile organize edilmektedir.